Zaczepił Hołownię. Tylko się pogrążył, dostał ripostę, która śnić mu się będzie po nocach

Bycowkraju

lut 29, 2024

Szymon Hołownia, od kiedy to zajmuje jedno z najważniejszych stanowisk w kraju, cieszy się uwielbieniem rzeszy fanów. Filmiki z jego udziałem, na których to odpowiada osobom, które go atakują, wręcz za każdym osiągają olbrzymie wyniki oglądalności. Taka sama sytuacja miała miejsce kilka dni temu, kiedy to posłał mocną ripostę jednemu ze swoich przeciwników. Sytuacja ta, podobnie jak inne, odbiła się bardzo szerokim echem w internecie. 

W trakcie swojego wystąpienia Jacek Ozdoba postanowił odnieść się do doniesień medialnych, w których to informowano, że użytkownik Twittera o pseudonimie „Pablo Morales” dostał od PO około 300 tys. złotych. „Szanowny panie marszałku, czy czuje się pan „kretynem, idiotą, debilem”, jak pisał Pablo Morales, który miał być opłacany przez Moralesa Donalda Tuska?” – pytał poseł Prawa i Sprawiedliwości. Ripostę, którą otrzymał od marszałka Sejmu pójdzie mu w pięty!

„Co ja mogę panu powiedzieć. Uważam, że wydawanie 300 tys. zł za to, co państwo robią za darmo, to duża niegospodarność. Natomiast ja mam dystans do siebie, mam też dystans do całej przemocy, która wylewa się w internecie i która nie powinna przelewać się na tę izbę” – odpowiedział Hołownia.

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl
Foto: YouTube.com Gazeta.pl