Został wyśmiany prosto w twarz na posiedzeniu! Dostał nietypowe gratulacje. „Słyszałem, że wygrał Pan jakiś konkurs w internecie”

Bycowkraju

sty 24, 2024

Zyskujący olbrzymią popularność Blog Make Life Harder we współpracy z Michałem Marszałem, co roku organizuje plebiscyt, w którym to wybiera „Dzbana roku”. Ten niezbyt zaszczytny konkurs wygrywają osoby, których wypowiedzi czy działania były mocno krytykowane w sieci. Pod koniec ubiegłego tygodnia poznaliśmy zwycięzcę za rok 2023, który zostawił swoją konkurencję daleko w tyle. 

W finale tego bardzo głośnego plebiscytu znaleźli się Przemysław Czarnek oraz Grzegorz Braun. Najwięcej głosów zyskał ten pierwszy (309 692) i to on może „poszczycić” się zdobyciem tytułu „Dzbana roku” 2023. Przypomnijmy, że we wcześniejszym etapie odpadły takie osoby jak: Danuta Holecka, Oskar Szafarowicz, Janusz Kowalski, Adam Glapiński czy abp Marek Jędraszewski. Nietypowe gratulacje ministrowi edukacji na dzisiejszej komisji ds. wyborów kopertowych złożył Dariusz Joński. Nagranie z tej sytuacji możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: twitter.com/OgladamW
Foto: twitter.com/OgladamW