Tomasz Trela zwrócił się do Elżbiety Witek po jej wystąpieniu w TVP. „Jest pani taką samą oszustką, jak wszyscy pani kumple”

Bycowkraju

wrz 17, 2023

Echo po piątkowym orędziu Tomasza Grodzkiego, które zostało wygłoszone tuż po wieczornych „Wiadomościach” TVP wciąż nie cichnie. Swoje „pięć minut” miała także Elżbieta Witek, jej wystąpienie odbyło się następnego dnia. Sporej ilości osób jednak się ono mocno nie spodobało. Do tego grona należy Tomasz Trela, który postanowił ostro zwrócić się do Witek za pośrednictwem Twittera.

Witek odnosząc się w swoim orędziu do afery wizowej, odbiła piłeczkę i uderzyła w Grodzkiego. „Marszałek Senatu w bezprecedensowy sposób wykorzystał narzędzie, jakim jest orędzie państwowe do próby okłamania i wprowadzenia w błąd Polaków. Trwająca kampania wyborcza nie zwalnia nas, polityków, z odpowiedzialności, a przede wszystkim z przyzwoitości. Kłamstwa nie mogą pozostać bez odpowiedzi” – mówiła podczas swojego wystąpieniaTomasz Trela z Lewicy skwitował jej słowa za pośrednictwem Facebooka oraz Twittera. Łącznie, na obu portalach jego wpis polubiło blisko 4 tysiące Polaków. Możecie zobaczyć go poniżej.

Źródło: twitter.com/poselTTrela
Foto: Wikimedia Commons (Autor: Klub Lewicy), YouTube.com naTemat