Górski nagle wypalił to o Czarnku ze sceny w Opolu. Ośmieszył go przed całą Polską

Bycowkraju

cze 2, 2024

W piątek, 31 maja rozpoczął się długo wyczekiwany Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Jest to już jego 61. edycja, podobniej jak w poprzednich latach trwa on trzy dni. W sobotę na scenie zaprezentowali się m.in.: Jerzy Kryszak, Zenon Laskowik, Zbigniew Zamachowski czy Kabaret Moralnego Niepokoju z Robertem Górskim na czele. Sporo mówi się o skeczu, w którym nie oszczędził on Czarnka. 

Olbrzymią furorę w drugim dniu festiwalu w Opolu zrobił skecz, jaki zaprezentował wraz z Kabaretem Moralnego Niepokoju Robert Górski. Dotyczył on… adopcji królika. W trakcie wypełniania formularza nt. warunków, w jakich mieszkać miało zwierzę, Górski, który odegrał rolę sprzedawcy, zadał nietypowe pytanie. „Czy dwutygodniowy płód królika, to już królik?” – zapytał. „Słucham?” – odparł najwyraźniej zdzwiony klient.

„Przepraszam, to jeszcze stare formularze sprzed wyborów. Wymienili ludzi, a papiery zostały. To już wykreślamy. Czy zamierza pan dać dziecko do komunii? Co?” – dodał sprzedawca, który także nie krył zdziwienia pytaniami, które pojawiły się w ankiecie. „Przepraszam najmocniej. To jeszcze Czarnek wymyślał. To jest bez sensu! Pani Barbaro, pani przyniesie nowe formularze” – podsumował Górski.

Źródło: jastrzabpost.pl
Foto: Kadr z TVP1, YouTube.com Janusz Jaskółka