Werner rozłożyła widzów na łopatki! Cytując jego słynne już na całą Polskę słowa, na jej twarzy nie trudno było dostrzec ironię

Bycowkraju

maj 31, 2024

„Fakty”, które emitowane są codziennie o godzinie 19. na antenie głównej TVN-u cieszą się niezmiennie bardzo dużą popularnością. W kwietniu program ten zostawił swoją konkurencję daleko w tyle, przodując na liście najchętniej oglądanych programów informacyjnych. Średnio każde wydanie oglądało 2,29 mln widzów, dla porównania „19:30”, które zajęło drugą pozycję, 1,4 mln osób. 

Nic więc dziwnego, że wtorkowe wydanie „Faktów” TVN rozeszło się bardzo szerokim echem. Wszystko za sprawą sposobu, w jaki ostatni materiał zapowiedziała Anita Werner. Dotyczył on słynnych na całą Polskę słów Andrzeja Dudy, który podczas spotkania w Koninie mówił o prywatnych samolotach.

„Coraz więcej ludzi w Polsce będzie miało swoje samoloty” – taką wizję przed Polakami postanowił roztoczyć prezydent Duda. To nie żart. To naprawdę fragment przemówienia z Konina, w którym było jeszcze o tym, że ci ludzie będą potrzebowali miejsc, gdzie te samoloty będą mogły być parkowane” – powiedziała dziennikarka, a na jej twarzy nie trudno było dostrzec ironię. Następnie zachęciła widzów do obejrzenia materiału Macieja Mazura krótkimi słowami: „O tym jak prezydent Duda dodaje skrzydeł”.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl
Foto: Kadr z TVN, YouTube.com Gazeta.pl