Olejnik czekała do końca programu! Zwróciła się do niego mocnymi słowami. „Kiedyś miał pan…”

Bycowkraju

kwi 23, 2024

„Kropka nad i” to program prowadzony przez Monikę Olejnik, który na antenie TVN-u zadebiutował już blisko 27. lat temu. Dziennikarka przeprowadza z nim rozmowy z najważniejszymi osobami polskiej sceny. Sporo w mediach społecznościowych mówi się o jego poniedziałkowym wydaniu, w którym Olejnik zwróciła się do znanego wszystkim Mariusza ze zdjęcia. Z jej ust padły mocne słowa!

Wczorajszym gościem Moniki Olejnik w „Kropce nad i” był Paweł Kowal z Koalicji Obywatelskiej. Na antenie bardzo dużo uwagi poświęcono kwestii bezpieczeństwa naszego kraju, omawiano m.in. pomysł uczestnictwa Polski w programie Nuclear Sharing. Największy rozgłos zrobiła jednak końcówka programu, to wtedy Olejnik zaskoczyła widzów, którzy zgromadzili się przed ekranami telewizorów. Zwróciła się ona bowiem do… Mariusza Kamińskiego.

„Gościem „Kropki nad i” był Paweł Kowal, poseł Koalicji Obywatelskiej. Dziękuję, Monika Olejnik. A ja pana Mariusza Kamińskiego nieustannie zapraszam do „Kropki nad i”. Kiedyś miał pan odwagę i przychodził… Czekam!” – powiedziała.