Hołownia tak tego nie zostawi! Uczestnicy wczorajszej awantury zostaną surowo ukarani. „Dopuścili się hańbienia munduru”

Bycowkraju

lut 8, 2024

Szymon Hołownia, od kiedy to zajął nowe stanowisko, cieszy się uwielbieniem rzeszy fanów. Filmiki z jego udziałem, na których to posyła mocne riposty swoim przeciwnikom, wręcz za każdym osiągają olbrzymie wyniki oglądalności. Wiele osób jest także zachwycona stanowczymi decyzjami, jakie podejmuje. Jedna z jego ostatnich zapowiedzi znów bardzo spodobała się Polakom. 

Wczorajsze, nazywane przez wielu dantejskie sceny, które miały miejsce na Wiejskiej zszokowały polskie społeczeństwo. Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik zgodnie z zapowiedzią zjawili się pod Sejmem, próbując wejść do środka. Na miejscu wybuchło spore zamieszanie, doszło do rękoczynów ze Strażą Marszałkowską. Finalnie politykom Prawa i Sprawiedliwości nie udało się wejść do budynku parlamentu. Całą sytuacją do teraz żyje polski internet, Szymon Hołownia zdradził, czy uczestników awantury spotkają teraz konsekwencje.

„Chcę państwa poinformować – odnośnie tych zajść, które miały miejsce wczoraj pod Sejmem – że jesteśmy w momencie analizowania tych nagrań i wobec wszystkich osób, które dopuściły się hańbienia polskiego munduru, zostaną wyciągnięte konsekwencje regulaminowe, konsekwencje finansowe, w związku z zakłócaniem porządku na terenie Kancelarii Sejmu” – powiedział.

Źródło: money.pl
Foto: YouTube.com Sejm RP, twitter.com/KrzysztofBrejza