Kolejna powalająca riposta Hołowni! Gosek doczekał się jej szybciej, niż się spodziewał

Bycowkraju

sty 12, 2024

Szymon Hołownia cieszy się ogromną sympatią wśród internautów. Nagrania z jego udziałem, na których to posyła cięte riposty swoim przeciwnikom, wręcz za każdym razem robią furorę w mediach społecznościowych. Sporo uwagi poświęcono także jego dzisiejszej rozmowie z TVN24, w której to m.in. zareagował na słowa Mariusza Goska, które wywołały kilka dni temu wielki skandal. 

Przypomnijmy, że wtorkowego wieczoru doszło do zatrzymania Macieja Wąsika wraz z Mariuszem Kamiński. Zostali oni przewiezieni do aresztu, pod którym zgromadził się tłum ludzi. W tym gronie pojawił się m.in. Mariusz Gosek. Szerokim echem odbiły się jego słowa o rozwiązaniu Sejmu. „Niech pan się nie boi. 31 stycznia jest koniec. Budżet nieprzyjęty, wybory” – wykrzykiwał do domofonu. Marszałek Sejmu, Szymon Hołownia nie mógł przejść obok słów polityka Prawa i Sprawiedliwości obojętnie.

„Jest taki jasnowidz w Polsce, do którego ludzie często zwracają się z różnymi problemami. Ja pamiętam, że on mi przewidział chyba zwycięstwo w wyborach prezydenckich, teraz też różne rzeczy przewiduje. Może pan Gosek powinien rozważyć zmianę zajęcia” – dobitnie zripostował.

Źródło: radiozet.pl
Foto: YouTube.com Sejm RP, YouTube.com Telewizja Republika