Tego jeszcze nie było! Kowalskiemu szybko zrzedła mina gdy, usłyszał od strażaka, że jedzie właśnie pojazdem niemieckiej produkcji

Bycowkraju

sie 13, 2023

Janusz Kowalski miał ostatnio przyjemność zawitać do Ochotniczej Straży Pożarnej Biestrzykowice – Miodary. Co ciekawe, w towarzystwie jednego ze strażaków, mógł on także przejechać się jednym z wozów. Obydwaj mężczyźni w trakcie krótkiej przejażdżki odbyli rozmowę, którą Kowalski podzielił w swoich social mediach. Uwagę internautów przykuł szczególnie zaskakujący początek nagrania. 

Kowalski nigdy nie ukrywał swoich antyniemieckich poglądów. Naszych zachodnich sąsiadów krytykuje on niemal na każdym kroku. Szybko zrzedła mu mina, gdy usłyszał od strażaka, że jedzie właśnie pojazdem… niemieckiej produkcji. „Jedziemy jakim samochodem?” – zapytał poseł Solidarnej Polski. „Jedziemy Deutz-Magierus, to jest niemieckiej produkcji pojazd. Jest to drabina mechaniczna pożarnicza o wysięgu 30m. Auto ma 49 lat, ale niezawodnie nam pomaga w działaniach” – odpowiedział strażak. Urywek nagrania możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: wiadomosci.wp.pl
Foto: Twitter.com Szkło kontaktowe TVN24