Beata Mazurek szokująco do ministra Czarnka! „Ty głuchy jesteś?”

Bycowkraju

sty 7, 2022

Wciąż nie milknie echo po kontrowersyjnych słowach małopolskiej kurator oświaty, Barbary Nowak, która nazwała szczepienia przeciwko COVID-19 „eksperymentem”. „Absolutnie nie zgadzam się z pomysłem, aby kogokolwiek do czegokolwiek przymuszać, zwłaszcza jeśli mówimy o szczepionkach. Jak wszyscy wiedzą, konsekwencje tego eksperymentu nie zostały jeszcze stwierdzone” – powiedziała na antenie Radia Zet, gdzie była gościem.

Jej słowa wywołały ogromne oburzenie i dyskusję w sieci. Wiele osób domaga się jej natychmiastowej dymisji. Jedną z takich osób wydaję się być europosłanka Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek, która dała temu wyraz za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twiiterze. W tej sprawie zwróciła się bezpośrednio do samego ministra Edukacji i Nauki, Przemysława Czarnka. Zrobiła to w sposób, który zaskoczył internautów. Rzadko kiedy możemy się bowiem spotkać z sytuacją, kiedy to osoby z tego samego otoczenia, w tak ostry sposób się do siebie zwracają.

„Hej @CzarnekP Ty głuchy jesteś? Nie trzymaj nas w nieustannej niepewności tylko miej odwagę udzielić odpowiedzi?” – napisała na portalu społecznościowym, przytaczając swój poprzedni wpis, który brzmiał: „Premier @MorawieckiM podjął decyzję! Ambasador RP w Czechach zostanie odwołany bo: ”Nie ma zgody na skrajnie nieodpowiedzialne wypowiedzi” czy i jaka będzie decyzja wz.z tą wypowiedzą Panie @CzarnekP ? A może są równi i równiejsi?”. Co ciekawe wielu internautów tak zszokowały słowa Mazurek, że wielu z nich przypuszczało, że ktoś mógł włamać się na jej twitterowe konto. W rozmowie z Onetem polityk postanowiła jednak potwierdzić, że faktycznie, to ona go opublikowała. Warto dodać, że mimo iż jej wpis został dodany już jakiś czas temu, to Przemysław Czarnek jeszcze na niego nie zareagował.

[hf_form slug=”art”]

Źródło: twitter.com/beatamk, wiadomosci.onet.pl
Foto: YouTube.com Telewizja wPolsce, TVP Info