Kuźniar odpowiada Jakimowiczowi! Zmiażdżył go po jego słowach o „szmaciarzach z TVN-u”

Bycowkraju

sie 5, 2021

Prezenter TVP Info Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Niejednokrotnie był on za nie krytykowany, nie tylko przez internautów, ale także przez znane osoby. Niedawno media społecznościowe obiegł jego skandaliczny wpis skierowany do dziennikarzy TVN-u. Odniósł on się tym samym w  do tematu nieprzedłużania koncesji dla TVN24.

„Domyślacie się Państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Spieszcie się szmaciarze zadawać pytania” – napisał wulgarnie na Instagramie. Kilka dni temu jego post zniknął z portalu społecznościowego. Co więcej usunięte zostało całe jego całe konto. Wchodząc na profil Jarosława Jakimowicza widnieje komunikat: Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta”. Internauci nie mają wątpliwości, że jest to spowodowane właśnie niedawnym jego wpisem.

Obok słów prezentera TVP Info przejść obojętnie nie mógł Jarosław Kuźniar, który ostro go podsumował. „Dziś zszedł na psy i okupuje ekran TVP Info; dorabia, sącząc jad pod skrzydłami Jacka Kurskiego i w towarzystwie Magdaleny Ogórek. Są siebie warci. Cytat z Jakimowicza jest obrzydliwy, ale świetnie pokazuje emocje wokół koncesji TVN24 oraz tzw. lex TVN: zawiść, zazdrość, małość, chęć odwetu” – czytamy w jego felietonie dla „Polityki”. „Państwowa własność daje PiS panowanie nad TVP, publiczne pieniądze pozwalają sterować Rydzykiem, Karnowskimi, Sakiewiczem, gospodarcze zależności ułatwiają ustawianie Rymanowskiego. Na Amerykanów na razie nie było sposobu” – dodał.

[hf_form slug=”art”]

Źródło: teleshow.wp.pl
Foto: YouTube.com Kuźniar Media, TVP Info screen