Adam Bodnar nie wytrzymał. Dał jej srogą nauczkę! „Hańbą jest to, że pani…”

Bycowkraju

maj 17, 2024

Konto w serwisie X (nie tak dawno Twitter) do komunikacji z fanami od dłuższego czasu posiada znana wszystkim Krystyna. Służy ono jej także do komentowania bieżących spraw, które otaczają każdego z nas. Publikowane przez nią wpisy często spotykają się z ogromnym odzewem wśród internautów, często z jej strony padały bowiem bardzo kontrowersyjne słowa. Na jej aktywność w sieci zareagował Bodnar.

Ich konflikt zaczął się od wpisu wcześniej wspomnianej Pawłowicz. „Sędziów TK obecni zarządzający Polską traktują z rechotem jak zwierzynę łowną na kt.oni urządzają lewackie nagonki i polowanie. To jest niewyobrażalna hańba dla tej ekipy i dla jej wyborców. Niewyobrażalna. Niestety, Polacy w większości na utratę swego państwa już nie reagują” – napisała na swoim koncie. Adam Bodnar nie mógł puścić jej tych słów płazem.

Minister sprawiedliwości gościł na antenie Polsat News, to właśnie tam skomentował wypowiedź Pawłowicz. „Hańbą jest to, że pani Krystyna Pawłowicz w sposób bezkarny, bez jakiekolwiek odpowiedzialności dyscyplinarnej, od lat zamieszcza różne wpisy krytykujące różne osoby” – odpowiedział. Dodał także, że jej zachowanie „urąga godności sędziego”.

Źródło: salon24.pl
Skasowano: Foto: commons.wikimedia.org (Autor: Adrian Grycuk)