Nikt mu tak wcześniej nie pocisnął! Środa po obejrzeniu jego przesłuchania, określiła go trzema mocnymi słowami

Bycowkraju

kwi 24, 2024

Profesor Magdalena Środa jest bardzo aktywna na swoim profilu na Facebooku, które śledzi 80 tysięcy internautów. Służy ono jej do komentowania bieżących spraw, które otaczają każdego z nas. Publikowane przez nią wpisy często spotykają się z ogromnym odzewem wśród internautów, wszystko za sprawą mocnych słów, których używa. Nie inaczej było także w tym przypadku.

Przypomnijmy, że wczoraj, tj. we wtorek 23 kwietnia Mariusz Kamiński był przesłuchiwany przez komisję ds. wyborów kopertowych. Nie miał on jednak łatwo z jej członkami, a w szczególności z Magdaleną Filiks, która niejednokrotnie utarła mu nosa niewygodnymi pytaniami. Jego przesłuchanie śledziła prof. Magdalena Środa, która postanowiła z internautami podzielić się swoimi przemyśleniami. Z jej ust padły naprawdę bardzo mocne słowa pod adresem byłego ministra. Jej wpis możecie przeczytać poniżej.

I naprawdę są ludzie w tym kraju, którzy chcieliby aby ten cynik, przestępca i – wstyd powiedzieć – cham (choć może być to przypadłość zdrowotna lub związana z niehigienicznym trybem życia) to znaczy Mariusz Kamiński, reprezentował Polskę w Unii Europejskiej??? Czy są ludzie (choćby jeden człowiek), który miałby wolę wiary i zaufania do tego osobnika? To nieprawdopodobne….napisała.

Źródło: hfacebook.com/Magdalena.Sroda
Foto: Wikimedia Commons (Autor: Tomasz Leśniowski), YouTube.com Janusz Jaskółka