Uderzył w TVN, ale tego nie przewidział! Podsiadło sprowadził go do parteru bezwzględną ripostą

Bycowkraju

maj 1, 2023

Chyba wielu z Was się zgodzi, że Dawid Podsiadło to jeden z najbardziej lubianych artystów. Jego utwory generują niemal za każdym razem milionowe wyświetlenia w serwisach streamingowych. Muzyk jest także ceniony za to, że nie boi się zabierać głosu w ważnych sprawach. Tak było m.in. kilka dni temu, kiedy to zareagował na głośny wpis na Twitterze. I tym razem Podsiadło zrobił niesamowitą furorę.

W ostatnich tygodniach dużo mówiło się o dotacji, jaką otrzymała fundacja powiązana z Pawłem Kukizem. Mówi się, że miała ona wynieść nawet 4,3 mln zł. Głos za pośrednictwem mediów społecznościowych niejednokrotnie zabierał sam Kukiz. We wtorek opublikował wpis, który odbił się największym echem. Uderzył on w… TVN. „Niepotrzebnie tę kasę przytuliłeś” – mówi mi wczoraj znajomy. „Ale ja żadnej kasy dla siebie nie wziąłem” -odpowiadam „E tam, przytuliłeś. W tvn24 mówili” – stwierdził „A jakby w tvn24 powiedzieli, że ty pier*@&nięty jesteś, to też byś uwierzył?” – zapytałem. Nie odpowiedział.” – napisał.

Co ciekawe, przejść obojętnie obok słów polityka nie mógł Podsiadło. „Megafajna rozmowa, bardzo wiarygodna. Fajnie, że politycy dzielą się takimi historiami z życia. Można wtedy zobaczyć sobie z bliska, jak naprawdę wygląda życie polityka. Podoba mi się też, jaka jest ogólnie atmosfera między autorem posta i jego znajomym. Muszą dużo o sobie wiedzieć i często rozmawiać, jeśli o swoich kolejnych dokonaniach dowiadują się na przykład z telewizji. A już na maksa wzrusza mnie troska z jaką na lekki kuksaniec odpowiada autor. Nie ma wątpliwości, że łączy ich prawdziwa, piękna znajomość” – zripostował.