Jakimowicz pożałował swoich słów o WOŚP. Riposta okazała się bezwzględna

Bycowkraju

sty 30, 2023

„Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – pod takim hasłem zorganizowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na obecną chwilę udało zebrać się aż 154 606 764 zł. Na temat inicjatywy pod przewodnictwem Jerzego Owsiaka wypowiedział się na antenie TVP Info Jarosław Jakimowicz. Z ust dziennikarza, prowadzącego program „W kontrze”, a kiedyś aktora, padły szokujące słowa. 

„Przejeżdżam teraz przez plac Bankowy, tam gdzie urzęduje nasz przydent. Ten, taki przystojny, wysoki mężczyzna. Dobrze zbudowany tu i ówdzie. I tenże pan prezydent nie zrobił dwóch imprez sylwestrowych dla ludzi. Czyli nie pozwolił na to, żeby ludzie przyszli w sylwestra. Ci, którzy nie mają gdzie iść, lubią spędzać z gwiazdami, słuchać tych gwiazd. On tych imprez nie zrobił. Dlatego, że najpierw była pandemia, a teraz inflacja. Bo nie ma pieniędzy, nie ma prądu, nie ma coś. Jedźcie państwo teraz na plac Bankowy i zobaczcie. Tam jest scena. No Wielka Orkiestra rusza za chwilę. Przeolbrzymia scena. Przy Pałacu Kultury przeolbrzymi, wielki młyn. Znalazł się prąd? Znalazły się pieniądze?” – żalił się na wizji.

„Mam wrażenie, że prezydent Warszawy nie robi nic innego, tylko działa tak, żeby ludzie w Warszawie byli niezadowoleni. Żeby pokazać później, że to rzad, bo nie dali pieniędzy, bo nie ma KPO. To dla mnie coś przerażającego” – dodawał. Obojętnie obok jego słów nie mogła przejść jedna z internautek. Zgasiła ona gwiazdora bezwzględną ripostą, o której mówi cały internet. Kobieta przypomniała nagranie z 2010 roku, na którym orkiestrę wsparł… Jarosław Kaczyński, który kandydował wówczas w wyborach na prezydenta kraju. Zobaczcie poniżej.

[hf_form slug=”art”]

Źródło: wiadomosci.wp.pl, twitter.com/WitkowskaZaneta
Foto: Kadr z TVP Info, YouTube.com NEO Garage