Konferansjer zrobił to na oczach tysięcy kibiców! Nagle wychwycił na trybunach Dude i postanowił mu zadać niewygodne pytanie

Bycowkraju

sty 27, 2023

W naszym kraju skoki narciarskie cieszą się naprawdę ogromną popularnością. Nie tylko przed telewizorami zawody Pucharu Świata śledzą kibice, licznie gromadzą oni się także na miejscu. Idealnym przykładem jest Zakopane, gdzie ostatnio odbył się najpierw konkurs drużynowy, a następnie indywidualny. Pod skocznią śledziło go tysiące kibiców, wśród nich nie mogło zabraknąć Andrzeja Dudy, który często pojawia się na różnych sportowych wydarzeniach.

Najlepszy w konkursie indywidualnym okazał się Norweg Halvor Egner Granerud, który był nieznacznie lepszy od Dawida Kubackiego. Wygrał z nim różnicą zaledwie 1,1 pkt. Poczynania skoczków śledził na żywo właśnie Andrzej Duda. To jego nazwisko zostało w pewnym momencie wyczytane, gdy konferansjer organizował zabawę dla kibiców. Miało to miejsce, kiedy na skoczni panowały niezbyt sprzyjające warunki i konkurs trzeba było przerwać. Wszystko zaczęło się od jego małej prośby, chciał, aby kibice podnieśli wysoko ręce. Kiedy Ci jednak niezbyt okazale to zrobili, ten postanowił niespodziewanie zwrócić się właśnie do Dudy.

„Kto chce mieć tańszą benzynę i tańsze ogrzewanie, to podnosi ręce! O, widzę, że pan prezydent też podniósł. Czyli zgadza się pan z tą benzyną panie prezydencie? Jak jutro na stacjach będzie tańsza benzyna, to pamiętajcie, kto wam to załatwił” – powiedział.

[hf_form slug=”art”]

Źródło: sport.pl
Foto: YouTube.com Prezydent RP Andrzej Duda