Rzecznik policji komplementuje Pawłowicz. „Bardzo ładna, uśmiechnięta kobieta”

Bycowkraju

kwi 29, 2021

Krystyna Pawłowicz w ostatnim czasie jest mocno krytykowana m.in. na portalach społecznościowych. Wszystko za sprawą posiedzenia Trybunału Konstytucyjnego, które miało miejsce wczoraj. Przypomnijmy, że przewodniczyła ona rozprawie ws. środków tymczasowych Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Internautom nie spodobał się ten fakt, ze względu, iż Pawłowicz jeszcze niedawno w bardzo ostry sposób wypowiadała się nt. samej Unii Europejskiej.

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze odpowiedziała internautą. TK tworzą sędziowie o różnych poglądach będących też wynikiem ich pracy naukowej. Konstytucja nie nakazuje, by sędziami byli tylko UE sympatycy. Nie zezwala na dyskryminację UE- sceptyków, co robią niektóre media. Wyrok, równa się wynikowi dyskusji całego składu orzekającego, nie decyzji jego przewodniczącego – napisała. W kolejnym wpisie nie zapomniała o osobach, które ją wspierają. Dziękuję za wsparcie. Dużo zdrowia dla złośników. Kulek był ze mną, i nie tyko on… – dodała. Na post sędzi TK zareagował sam rzecznik policji Mariusz Ciarka, który nie szczędził jej komplementów.

Bardzo ładne zdjęcie, bardzo ładna na zdjęciu, uśmiechnięta kobieta. Dodam. Pani profesor naprawdę zasługuje na należny Jej szacunek, a w jak widać na zdjęciach, życie również dobrze zna i doświadczenie życiowe w pozytywnym słowa znaczeniu ma – czytamy.

[hf_form slug=”art”]

Źródło: twitter.com/KrystPawlowicz, polityczek.pl
Foto: YouTube.com PwC